Únor 2013

Nejoblíbenější filmy

28. února 2013 v 14:34 | Vééé |  filmy
Kdo neví na co si stáhnout a na co se podívat, tak tu mám pár rad :). Myslím, že tyto filmy jste už viděli, ale přecejen se může najít někdo kdo ještě nějaký z nich neviděl. Doufám, že tímto aspoň trochu pomůžu při výběru, protože vím jaké to je, když nevím na co se dívat :D věčně nevím co stahnout :D.

1. Milý Johne (Dear John)
Jak už to tak bývá, na začátku jejich vztahu sehrála obrovskou roli náhoda. Bez ní by se pravděpodobně nepotkali, natolik odlišné bylo jejich zázemí. John Tyree slouží u Zelených baretů, speciální jednotky americké armády, a do rodné Jižní Karolíny ho přivedl opušťák, během něhož si chce odpočinout od stresu z neustálé bojové pohotovosti a také strávit nějaký čas s otcem. Idealistická studentka Savannah Curtis si tu pro změnu užívá prázdniny v honosném rodinném sídle. Z nesmělého oťukávání se po dvou společně strávených týdnech vyvinula láska jako trám. Ani jednoho z nich by do té doby nenapadlo, že by si na jiném člověku dokázali vypěstovat takovou závislost. Jenže dovolenka, respektive prázdniny musí jednou skončit. Vídají se jen sporadicky, po 11. září se Johnova vojenská mise na Blízkém Východě neustále prodlužuje. Dobu odloučení musí milenci zmírňovat korespondencí, něžné dotyky nahrazují jen slova z dopisního papíru. Zatímco Savannah má obrovský strach a zoufale čeká na každý další dopis, jenž potvrdí, že je stále naživu, John se trápí, protože neví, zda má upřednostnit touhu po Savannah nebo profesionální odpovědnost vůči své zemi. Vše navíc ještě ztíží nečekaná tragédie, která vztah páru vystaví té největší zkoušce.

Diary o.2

27. února 2013 v 16:54 | Vééé |  my life
Ahoj :).
Moc se omluvám, že jsem se tu dlouho neukázala, ale od mi nulého čtvrtku nebo pátku nebo co to bylo za den, nám nejel internet nevím co s tím bylo.
A pánové se uráčili přijet až dnes nám to spravit :/ :D.

Teď se musím jít učit. Jestli dnes ještě něco stihnu napsat, to nevím, ale určitě kdyžtak zitra ;).
Tak se zatím mějte ahoj :).


Řasenky

20. února 2013 v 16:45 | Vééé |  kosmetika
Rozhodla jsem se ukázat vám, které řasenky používám. Třeba tím někomu pomůžu, nebo mě zkritizujete, nebo se se mnou shodnete, co já vím :D.

1.

Miss sporty studio Lash - Má gumový kartáček s krátkými chloupky. Tato řasenka je více méně na prodloužení řas než na jejcih zhuštění. Jsem s ní nadmíru spokojena a už druhým rokem si kupuju na prodloužení je tuhle. Můžu ji vřele doporučit ;).

Cena: necelých 100,- Kč.

2.

Max Factor Xperience Volumising Mascara - Revoluční kartáček. Tuto řasenku používám na zhuštění a zvýraznění řas. Jako první nanesu od Miss Sporty ( zobrazenou výše, pro prodloužení ) a hned na to nanesu tuhle pro zhuštění a výraznost. Pro tenhle efekt vřele doporučuji! :)

Cena: nějak kolem 200,- Kč.


Problémy 21.století

19. února 2013 v 19:11 | Vééé |  článek na téma
Téma týdny je Problémy 21.století.
Nějak jsem to pojala a něco o tom napíšu :).

Dnešní děti
Malé děti v této době jsou jen rozmazlenci, kteří dostanou všechno na co si ukážou. Neříkám, že všichni, ale většina ano. Znám to z vlastní zkušenosti. Mám dvě malé neteře ( ano už jsem teta, ségra zařídila :D ) a je to strašné. Když vidím jak se chovají, tak bych jim občas ( no, docela často ) ráda i nafackovala. Ne, není to, protože bych byla zlá, nebo je neměla ráda, hrozně je miluju a udělala bych pro ně snad cokoliv, ale když to vidím jak se chovají, tak se někdy opravdu jen držím. A strašně mě na druhou stranu dojímá i chování mojí sestry k nim. Za to jak se někdy chovají, tak kdyby to byly moje děti, tak je nějak potrestám ( něco jim zakážu, nebo starší dám zaracha ). A nebo jim prostě opravdu nafackuju, nebo aspoň přes zadek. Všichni furt, že bít děti se nesmí, že je takový zákon. Zákon pěkně na hovno, abych tak řekla. Dřív nic takového nebylo a naše babičky,prababičky a praprababičky bily své děti jak žito :D a uškodilo to nějak? Ne právě naopak. Co z těch dětí potom bylo? Ne, nebyly to takový rozmazlení fagani ( s prominutím ) jako jsou dnes.
Nedávno jsem jela autobusem a už bylo plno, tak jsem stála. Vedle mě seděli na sedadlech dvě paní a povídali si. Slyšela jsem, že si povídali o Vánocích a tak obecně o svátcích a potom zaslechnu toto : '' Malé Aničce jsme koupili dotykový telefon, to co teď strašně letí. Viděli jsme v reklamě HTC tak jsme jí ho koupili, že si strašně přála telefon. Na Štědrý den jsme šli ke stromku nadšení, že Anička bude mít radost z dárku a ona to rozbalila a začala brečet. Když jsme se jí zeptali co se stalo, začala na nás křičet s tím, že ona HTC nechtěla, že chtěla I-phone a že tento mít nebude ať si ho vezme někdo z nás nebo ať ho vrátíme.'' Na to se jí ta druhá zeptala kolik má ta malá a ta řekla, že 9. Potom se jí ještě zeptala, jak to dopadlo a ta paní řekla, že jim to bylo líto, že se netrefili do vkusu jejich malé dcery, tak HTC jeli vrátit a za vrácené peníze + k tomu samozřejmě ještě něco přidali jí koupili I-phone, aby byla dcera šťastná.
No tohle, když jsem slyšela tak jsem jenom zírala a nechápala jsem. Tohle mi udělat moje dcera, tak jí naflákám, vezmu si ten telefon já a ona ať si s prominutím nasere, když jí to nestačí. A vůbec, svému děckovi bych určitě mobil dřív jak v nějakých 12 letech nekoupila a už vůbec né nějaký I-phone. Já měla svůj první mobil nějak na přelomu 11 a 12 roku ( už si nepamatuju přesně ) a dostala jsem starou Nokii 3210 jestli si jí ještě pamatujete, taková velká kráva, černobílá ještě :D ale jak jsem byla šťastná, že mám aspoň něco. :)

Ano, to je přesně on. Můj první mobil :D. Nokia 3210.

outfit

19. února 2013 v 17:59 | Vééé |  móda
Jeden outfit. :)

21652_469976099735055_988020355_n_large

Krásný, mě se moc líbí a té slečně to strašně sluší :). Ta nejlepší bunda, svetr a boty ^_^ <3 :D
Co na to říkáte vy? :)


Diary o.1

19. února 2013 v 16:48 | Vééé |  my life
Nazdár.
V první řadě sem chtěla říct, že včera jsem to bohužel už nestihla nic přidat. Šla jsem se dívat na film a přítel přišel, když to ještě ani neskončilo :D. A potom jak odešel tak jsem se učila ošetřovatelství a šla spat :D.

Dnes vám to vynahradím..doufám :D. Mám v plánu ještě 1-2 články, tak snad ;) :D.
Dnes se mám uplně božsky :D. Teď jsem přišla ze školy, ale prostě dostala jsem z písemky z klinické propedeutiky ( ano, taky jsem to nemohla ze začátku ani vyslovit :D ) za 2 a jen o 2 body mi utekla 1 ( čekala jsem tak 4, nejlíp 3 ). Hodinu na to jsme rozdávali písemky z fyziky, taky za 2. Akorát v literatuře jsem nějak všechno posrala a dostala sem za 4, ale nevadí, příští týden se naučím a nechám se vyvolat a opravím to ;) :D.
A co vy jak ste se dnes měli? :)


Diary

18. února 2013 v 17:36 | Vééé |  my life
Ahojte :). Tak jak se dnes máte?
Dnes to byl zabijácký den :D. Celý minulý týden jsem měla jarní prázdniny, takže sem si válela šunky, spala jak dlouho jsem chtěla, nic sem se neučila a nic sem nedělala :D. Včera jsem ještě ke všemu šla spát o půl 12 a nemohla sem usnout, o půl 2 ráno jsem ještě byla vzhůru :D. Takže vstávačka dnes ráno uplně skvělá a ve škole taky boží ;). Proč by nám nemohli zrovna po prázdninách navalit 3 písemky, ale tak snad tak špatně jsem to nenapasala :D.
Před chvilkou jsem teprv dojela ze školy a jsem uplně hotová dnes, takže si asi půjdu na chvilku lehnout, pak má přijít přítel tak se asi mrknem na nějaký film a večer možná ještě něco přidám, nebo když to stihnu ještě než příjde :D. Tak se zatím mějte :)

Cigarety

17. února 2013 v 18:05 | Vééé |  článek na téma
Nevím o čem psát a tak mě napadlo kouření a cigarety.

Kouřit můžeme aktivně ( my sami kouříme ) a nebo také pasivně ( vdechujeme kouř z cigaret ).
Jak určitě všichni víme, pasivní kouření je škodlivější než aktivní. Takže si myslím, že ať už je dotyčný kuřák nebo nekuřák je to uplně jedno, protože pasivnímu kouření se nevyhneme.
Samozřejmě je známo, že kouření škodí zdraví. Já teda nevim, ale myslím, že zas tak to neškodí. Znala sem takového starého dědečka, zemřel v 92 letech a celý život od svých 14 let kouřil a potom jsem měla kamaráda, který bohužel zemřel v 19 letech a za celý život neměl ani jednu cigaretu a zemřel na rakovinu plic.
Můj taťka kouřil 35 let. Po 30 letech kouření měl zápal plic a musel jít na rentgen, bál se co mu doktor řekne na jeho plíce, když kouří už 30 let i 60 cigaret denně. Doktor vyšel a zeptal se ho jestli kouří, taťka řekl, že už 30 let a doktor mu řekl, že to není možné, protože má plíce růžové jak miminko. To stejné se stalo dalším 7 lidem, které znám. Takže, ano určitě to škodí zdraví, ale zase tolik jak každý říká, jak je všude napsané si myslím, že určitě né. To už je podle mého přehnané.


Zeptej se mě

15. února 2013 v 15:20 | Vééé
Máte na mě nějakou otázku?..Zeptejte se:


Odkaz najdeš i v menu ;).

Vzpomínky

15. února 2013 v 13:30 | Vééé |  článek na téma
Tématem týdne jsou Vzpomínky. Takže menší článek o nich mými slovy.

Vzpomínky jsou pohledem za časem, který už je pryč. Můžeme mít vzpomínky na lásku, vzpomínky na blízkého nebo známého člověka který odešel, vzpomínky na kamarádství které už skončilo, vzpomínky na dětství a vzpomínky na dalších spoustu věcí. Vzpomínky můžeme mít vlastně uplně na cokoliv. Každý máme nějaké vzpomínky, ale každý jiné, každý na jinou věc a každý dobré nebo zlé.