Vzpomínky

15. února 2013 v 13:30 | Vééé |  článek na téma
Tématem týdne jsou Vzpomínky. Takže menší článek o nich mými slovy.

Vzpomínky jsou pohledem za časem, který už je pryč. Můžeme mít vzpomínky na lásku, vzpomínky na blízkého nebo známého člověka který odešel, vzpomínky na kamarádství které už skončilo, vzpomínky na dětství a vzpomínky na dalších spoustu věcí. Vzpomínky můžeme mít vlastně uplně na cokoliv. Každý máme nějaké vzpomínky, ale každý jiné, každý na jinou věc a každý dobré nebo zlé.Vzpomínky na lásku?
Můžeme být zklamaní z ukončení vztahu, ze ztráty důvěry ve vztahu a je dalších milion důvodů proč můžeme být zklamaní z lásky.
Co se týká mě mám dobré i špatné vzpomínky na lásku, ostatně jako asi každý. Byla jsem zklamaná z toho, že vztah skončil, že mě ten kterého jsem tak milovala opustil a zůstaly mi už pouze ty vzpomínky na něj, jak nám bylo krásně spolu. Ovšem nebylo to všechno jen o tomto. Můžete mít vzpomínky špatné na tolik, že vás můžou poznamenat až do konce života. A to například násilí. A to je bohužel také můj případ. Už nad tím ani nijak nepřemýšlím pokud se nestane něco co mi to připomene, ale i když na to tak nemyslím, tak myslím, že mě to hodně poznamenalo a už si dávám sakra velký pozor, když se seznamuju s nějakým klukem.
Ale teď jsem šťastně zadaná a nedala bych na nynějšího přítele dopustit :).

Vzpomínky na blízkého člověka,který odešel?
Součástí života je bohužel také smrt. Myslím, že každý z nás sme si zažili co to je, když nám odejde člověk, kterého jsme znali nebo nedej bože někdo z rodiny. Delší dobu jsme tím všichni otřeseni, ale časem to přebolí a potom na toho člověka vzpomínáme a ve většině případů jsou to historky úsměvné.

Vzpomínky na kamarádství?
Každému z nás se také jistě stalo, že kamarádství, které jsme dřív měli, na které jsme nedali dopustit a říkali si že už se budeme bavit pořád, že nikdy neztratíme kontakt a tak dále časem prostě nějakým způsobem vyšumělo. Najednou už se nebavíte tak jako dřív, už nechodíte spolu ven, každý už máte jiné kamarády, nenapíšete si už ani slovo, potkáváte se na ulici a sotva se pozdravíte, v horších případech už ani to ne. A potom zjistíte, že jediné co jste si z toho stráveného času s tím dotyčným odnesli jsou už pouze vzpomínky.

Vzpomínky na dětství?
Každý máme nějakou vzpomínku za dětstvím. Většina si z dětství skoro nic nepamatuje, ale vždycky se najde něco málo, co člověku utkvělo v paměti. Zase můžeme mít dobré i špatné vzpomínky. Můžeme vzpomínat na své Vánoce, když sme byli jako malé děti a na tu spustu dárků, co jsme měli vždycky pod stromečkem. Ovšem je to smutné, ale někdo z nás také může mít vzpomínky z dětství takové, že u nich doma se spíše preferovalo násilí než rodičovská láska.


Bohužel i takové vzpomínky můžou být. Vždy najdeme úsměvné, ale vždy i takové kdy se nám derou slzy do očí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama