Březen 2013

Diary o.5

5. března 2013 v 17:41 | Vééé |  my life
Ahojte bobánci.
Dnes jsem byla nakupovat a koupila jsem si nové kalhoty :)..uplně boží i s fosforově oranžovýma kšandama ♥ :D.
A mikinu, tu budu mít na jaro místo vesty, takovou hnědou chlupatou :D. Jsme za ty věci uplně ráda :).
No a zrovna jsem si vyhlédl i boty. Ale rozhoduju se mezi třema. Kdyžtak mi můžete trochu i poradit :P.

Buď tyhle za 1600,- Kč :
Akorát v obchodě je měli víc do šeda,na internetu jsem je nenašla v té barvě :)

Nebo tyhle za 2600,- Kč :

A nebo tyhle za 1800,- Kč :

Jenom ta fajfka je místo bílé nitě obšitá fosforově oranžovou a ten bílý pruh nahoře u toho kotníku byl taky fosforově oranžový a v zadu na patě bylo fosforově napsané nike.

Tak které byste mi poradili? Budu jenom ráda, protože sama si nevím rady které :D.


Diary o.4

3. března 2013 v 14:28 | Vééé |  my life
Hardcore :D.
Ahojte, ozývám se vám až dnes. Tenhle víkend byl rpostě hardcore :D. Od pátku sem nebyla doma, přišla jsem až dnes někdy před hodinou :D. V ten pátek jsme šli na ten fotbal s kamoškou se podívat, dohrálo se a šli jsme si sednout do hospody. Tam seděli 3 bývalí spolužáci ze základky, tak jsme si k nim sedli a jak jsme se dlouho neviděli tak už to jelo, už se jenom objednávalo :D. Vypila jsem tak 5 piv a mezi tím panáka ruma, pak jelzina a na konec jsem kopla absintha na ex, to mě zřídilo uplně :D. A co nás nenapadlo? :D..bylo tak půl 12 a my jsme si zavolali taxíka jeli jsme na diskotéku :D. Dojeli jsme k nám do ''velkoměsta'' :D a mě se nechtělo jít domů, protože jsem to měla od toho místa kde jsme vystoupili daleko :D. Tak sem napsala mamce, ať nemají strach, že přespím u té kamošky. Tak jsem tam přespala, v sobotu ráno nám bylo zle, tak jsme celou sobotu prospali a pak navečer nějak kolem 5té hodiny se nám udělalo dobře, tak jsme se oblékli a pokračovali jsme :D. Volali jsme kámošovi, kde je jestli nechce vzít ještě nějaké kluky a dojít někam za nama si sednout a on že jsou venku a mají nějaké flašky koupené ať dojdem za nima. Tak sme za nima došli a pomohli jsme jim to vypit :D a pak jme šli do hospody, dopadli jsme podobně jako v pátek a domů se mi nechtělo, tak jsem u kámošky přespala ještě ze včerejška na dnešek :D.
Takový víkend jsem už dlouho nezažila a myslím, že zase dlouho nezažiju :D.

A jaký vy jste meli víkend? Doufám, že jste si ho taky pořádně užili :).
Jinak, teď se půjdu podívat na fotbal, zas hraje přítel a pak jak dojdu, nebo večer (pokud půjdem po fotbale k příteli) tak bych vám sem dala nějaký článek ještě. Bohužel, ale nemám vůbec žádné nápady po tom víkendu mám uplně prázdno v hlavě :D. Tak kdybyste navrhli o čem bych třeba mohla napsat, nebo jaký článek byste tu uvítali tak budu jedině ráda :).


Diary o.3

1. března 2013 v 17:22 | Vééé |  my life
Děckááá ahoj :)..
Konečně pátek ♥ :D..už bylo na čase :)).
Co dnes máte v plánu? Já dnes přidám asi jenom tenhle článek, protože jaksi nestíhám :D. Asi před půl hodinou jsem dojela ze školy a teď se musím rychle nachystat a jdu se s kámoškou podívat na fotbal na přítele a pak si půjdem sednout asi někam na pivo nebo tak :D. Uvidíme kde to ukončíme :D. Tudíž ani nevím kdy příjdu, takže vám tu nebudu slibovat žádný další článek. Konec konců je pátek takže na nějaký brzký návrat to nevidím :D. Tak se mějte a užívejte pátku :)).